niedziela, 16 sierpnia 2009

Afera taśmowa

To wiadomość sprzed miesiąca, ale usłyszałem ją dopiero przedwoczoraj od Pawła Eibla. Testowałem na bracie, też nie słyszał.

LeBron James Skills Academy to prowadzona przez LeBrona i Nike'a letnia szkoła dla młodych koszykarskich talentów. Fajne zajęcia i mądre porady, a na koniec towarzyski mecz z udziałem Kinga. W trakcie tego meczu niejaki Jordan Crawford z uniwersytetu Xavier w Cincinnati ograł LeBrona i zasadził nad nim oburęcznego dunka. Po konsultacjach z LeBronem ludzie z Nike'a ruszyli w publiczność i skonfiskowali wszystkie nośniki, które nagrywały tą akcję. Następnego dnia o sprawie zrobiło się głośno - Crawford zaczął występować w sportowych talk showach, LeBron milczał, a PRowcy z Nike tłumaczyli, że to zupełnie standartowe postępowanie i że robią tak od 20 lat.

Po kilku dniach cudem przemycone video oczywiście pojawiło się na youtubie. Dunk okazał się być zupełnie przeciętny, LeBron absolutnie nie został tym zagraniem ośmieszony. Tym bardziej okazał się być panikarzem i bufonem, a nasze czasy znowu okazały się beznadziejne.

Dunk wyglądał tak:


Devin Harris z Fildalefii też został kiedyś ograny. I to na dodatek przez białasa z Anglii.
Pośmiał się i wyszedł ze sprawy z twarzą.


A prawdziwe zapakowanie nad kimś wygląda tak:


Następnym razem powinno być coś o zdjęciach.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Niestety Kuba, cala sprawa z ekipa Nike i Jamesem to plotki, nikt niczego nie probowal zatuszowac :)

Fan LA LAkers ;)

kuba pisze...

że TVP kłamie, to rozumiem. ale ESPN?

Anonimowy pisze...

czasem nawet i ESPN belive me;, tak czy owak fajnie przypomniec sobie wsad vince'a, ktory nie ma co sie oszukiwac jest chyba paka wszechczasow (mimo niektorych niesamowitych pak majkela, kempa czy clyde'a ;)