środa, 30 listopada 2016

Niezach

W nowej Polityce materiał, nad którym z Bartkiem Chacińskim pracowialiśmy przez ostatnie pół roku.

Historia jest o zjawisku, które Bartek celnie nazwał kiedyś "niezachem". Chodzi o muzykę z egzotycznych, niezachodnich krain, która w naszej hemisferze funkcjonuje nie w obiegu etno i world music, ale na nowomodnych festiwalach i w nowomodnych playlistach. Obaj dużo takich rzeczy słuchamy.

Od góry: Songhoy Blues ("Music in Exile" to jedna z częściej granych rzeczy w naszym domu), instrumenty grupy Samo z dalekiego Tadżykistanu, Shavqmamad Pulodov z Samo - konstruktor tych instrumentów, Bachir Attar z Master Muscians of Jajouka (nagrywali z Brianem Jonesem, Ornetem Colemanem i odurzali się z Williamem Borroughsem) i na koniec w polskiej słocie Ata Kak z Ghany. Klasyczne dwuminutowe spotkania.

Za pomoc w organizacji wywiadów dziękujemy organizatorom festiwali: Unsound, Off i Docs Against Gravity. Dziękujemy podwójnie, z tego względu, że nie mieli w tym żadnego partykularnego interesu, wywiady nie są reklamą konkretnych edycji festiwali, ale opisem szerszego zjawiska.

1 komentarz:

yessy haryanto pisze...

Haloo pak^^

Kami dari SENTANAPOKER ingin menawarkan pak^^

Untuk saat ini kami menerima Deposit Melalui Pulsa ya pak.

*untuk minimal deposit 10ribu
*untuk minimal Withdraw 25ribu

*untuk deposit pulsa kami menerima provider
-XL
-Telkomsel


untuk bonus yang kami miliki kami memiliki
*bonus cashback 0,5%
*bunus refferal 20%
*bonus gebiar bulanan (N-max,samsung Note 10+,Iphone xr 64G,camera go pro 7hero,Apple airpods 2 ,dan freechips)

Daftar Langsung Di:

SENTANAPOKER

Kontak Kami;

WA : +855 9647 76509
Line : SentanaPoker
Wechat : SentanaPokerLivechat Sentanapoker

Proses deposit dan withdraw tercepat bisa anda rasakan jika bermain di Sentanapoker. So… ? tunggu apa lagi ? Mari bergabung dengan kami. Pelayanan CS yang ramah dan Proffesional dan pastinya sangat aman juga bisa anda dapatkan di Sentanapoker.